Патолошка физиологија – Распоред наставе у петом семестру академске 2022/2023. године

Распоред наставе из Патолошке физиологије за пети семестар академске 2022/2023. године можете погледати ОВДЕ.

Предавања из патолошке физиологије се одржавају у амфитеатру Института за патологију, Др Суботића 1, понедељком, средом и петком.

Семинари из патолошке физиологије се одржавају у семинарској сали Института за патолошку физиологију, Др Суботића 9.

Вежбе из патолошке физиологије се одржавају у вежбаоницама А и Б Института за патолошку физиологију, Др Суботића 1, други спрат.

Списакови студената са сатницом за вежбе и семинаре у петом семестру академске 2022/2023. године изаћи ће на сајту факултета најкасније до суботе, 01.10.2022. године